1 Yeni Bildiriminiz Var

📍 “Çocuklarının 🧒 telefonunda 📱 / tabletinde/bilgisayarında 👩‍💻 👨‍💻 hangi oyunlar 🎮 / uygulamalar olduğunu bilmeyen anne baba 👫 ile çocuğunun kitaplığında 📚 hangi kitap 📖 / dergi olduğunu bilmeyen anne baba aynıdır!”

✍️ #1YeniBildiriminizVar, gerek telefon 📲 şeklindeki kitap 📖 tasarımı gerek günümüz ebeveynlerinin 👨‍👩‍👦 ihtiyaç duyduğu teknolojik 📇 bilgiler ℹ️ gerekse stand-up 🎭 tarzı sımsıcak sunumuyla harika bir sanal ebeveynlik rehberi 🔖.

✍️ Çocuğunuzun 👨‍👩‍👧‍👦 sanal dünyada 📱💻🖥 kaybolmaması, o alemde elinden sımsıkı tutmak 🚸 ve ona gerekli öneri ve önlemleri 🔞 sunmak adına muhteşem🥇bir eser.

✍️ Yavuz Samur hocam 👨‍💼çocukların izlemeye ve oynamaya 🎳doyamadıkları sanal dünyanın inceliklerini💡 biz ebeveynlere açıyor. Okuyup uygulamak ve çocuklarımızı sanal dünyanın sokaklarında 🚏yalnız bırakmamak için inanılmaz bir fırsat 🎯. Bu bildirim çok önemli 🔔. Lütfen bir an önce okuyunuz ⚠️.

🔖 #FatihinKitaplığı l Günün İpucu

📆 Yarın paylaşacağımız kitabı ve yazarını bakalım 🤔 kim bilecek. İşte alıntı: 👇

📍 “Bazen sessiz 😶 kalmak en büyük alkışlamadır 👏.”

Paylaş:
  1. 27 Mayıs 2020 - Cevapla

    […] onların oyunlarına dahil olacak, uygulamalarını kullanacak ve merak edip belki de “1 Yeni Bildiriminiz Var” kitabını da okuyacaksınız. Ben kendi adıma çok faydalandım ve onun sayesinde kızımla […]