1 Yeni Bildiriminiz Var

? “Çocuklarının ? telefonunda ? / tabletinde/bilgisayarında ?‍? ?‍? hangi oyunlar ? / uygulamalar olduğunu bilmeyen anne baba ? ile çocuğunun kitaplığında ? hangi kitap ? / dergi olduğunu bilmeyen anne baba aynıdır!”

✍️ #1YeniBildiriminizVar, gerek telefon ? şeklindeki kitap ? tasarımı gerek günümüz ebeveynlerinin ?‍?‍? ihtiyaç duyduğu teknolojik ? bilgiler ℹ️ gerekse stand-up ? tarzı sımsıcak sunumuyla harika bir sanal ebeveynlik rehberi ?.

✍️ Çocuğunuzun ?‍?‍?‍? sanal dünyada ??? kaybolmaması, o alemde elinden sımsıkı tutmak ? ve ona gerekli öneri ve önlemleri ? sunmak adına muhteşem?bir eser.

✍️ Yavuz Samur hocam ?‍?çocukların izlemeye ve oynamaya ?doyamadıkları sanal dünyanın inceliklerini? biz ebeveynlere açıyor. Okuyup uygulamak ve çocuklarımızı sanal dünyanın sokaklarında ?yalnız bırakmamak için inanılmaz bir fırsat ?. Bu bildirim çok önemli ?. Lütfen bir an önce okuyunuz ⚠️.

? #FatihinKitaplığı l Günün İpucu

? Yarın paylaşacağımız kitabı ve yazarını bakalım ? kim bilecek. İşte alıntı: ?

? “Bazen sessiz ? kalmak en büyük alkışlamadır ?.”

Paylaş:
  1. 27 Mayıs 2020 - Cevapla

    […] onların oyunlarına dahil olacak, uygulamalarını kullanacak ve merak edip belki de “1 Yeni Bildiriminiz Var” kitabını da okuyacaksınız. Ben kendi adıma çok faydalandım ve onun sayesinde kızımla […]